Nový exkluzivní rezidenční projekt v Marbelle

Referenční číslo: DI19662
Země: Španělsko
Region: Costa del Sol
Město: Marbella
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 87.55 m2 - 171.12 m2
 
Cena:
265.000 € - 1.095.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi!

Projekt se nachází ve čtvrti Carib Playa v Marbelle, jen 500 metrů od pláže Artola, v místě chráněném písečnými dunami, v blízkosti jednoho z nejlepších golfových hřišť a romantického přístavu Cabopino s restauracemi, obchody a kavárnami.

Pláž Artola s jemným pískem představuje jednu z nejlepších pláží na španělském pobřeží Costa del Sol. Na pláž se dostanete příjemnou procházkou svěží zelení obklopující obytný komplex a přes dřevěnou lávku vybudovanou nad dunami.

Marbella je skutečný ráj na pobřeží Costa del Sol a jedna z nejlepších prázdninových destinací Andalusie a celého Španělska. Návštěvníkům nabízí širokou škálu možností k aktivnímu využití volného času – kultura, sport, spa a wellness, luxusní obchody, gurmánské restaurace apod. Přímé letecké spojení z Prahy do Málagy je celoroční! Z letiště se autem k resortu dostanete za pouhých 33 minut.

Nabízíme unikátní rezidenční bytový komplex s avantgardním vnějším architektonickým řešením a vytříbeným designem interiérů s maximálně prosvětlenými a otevřenými prostory. Projekt zahrnuje celkem 30 apartmánů, které jsou rozděleny do dvou třípatrových budov. Apartmány v přízemí mají velké terasy, nebo soukromou zahradu. Apartmány v podkroví jsou vybaveny vířivkou, prostornými terasami a soláriem.

V interiérech jsou použity ty nejlepší materiály. Všechny byty disponují systémem umožňujícím kontrolu klimatizace, alarmů a osvětlení. Všechny byty zahrnují kuchyň, obývací pokoj, dvě ložnice, koupelnu, která je součástí hlavní ložnice, a samostatnou toaletu. Byty jsou prodávány včetně kuchyňské linky se spotřebiči, vestavěných skříní a sanity.

Kuchyně jsou propojeny s obývacím pokojem a jsou vybaveny exkluzivním nábytkem, jednolitou pracovní deskou z akrylového minerálního materiálu v bílé barvě, elektrospotřebiči a odsavačem par renomovaných značek. Pro dosažení větší prostornosti je koupelna navržena společně s ložnicí jako jednotný celek. Skleněné zástěny zároveň umožňují její oddělení.

Budovy obklopují krásné zahrady s dřevěnými pergolami a atypický bazén s obvodovým pozvolným sestupem. Součástí objektů je také společenský klub, úložné prostory a garáže.
V době, kdy nebudete apartmán využívat, ho můžete nechat pronajmout místní agenturou a získávat příjem z pronájmu.

Jelikož nabízíme projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

Dokončení projektu se očekává na konci roku 2018.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: