Nový ski in/ski out projekt přímo u sjezdovky v Saalbachu

Referenční číslo: AP19360
Země: Rakousko
Region: Saalbach/Hinterglemm
Město: Saalbach
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 53.23 m2 - 55.50 m2
 
Cena:
456.840 € - 519.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi! Poslední 3 apartmány!

Rezidenční projekt vzniká na jižním slunečném svahu Saalbachu v blízkosti lanovky Kohlmais s výhledem na Saalbach a Glemmtal. Pětipatrová rezidence se skládá ze 43 apartmánů s terasami či balkóny, podzemních parkovacích míst a venkovních parkovacích míst. Projekt je koncipován jako ski in/ski out, což znamená, že se na lyžích dostanete na sjezdovku i ze sjezdovky.

V budově je k dispozici restaurace, bar, bazén a další hotelové služby, které zajistí Vám i Vašim hostům příjemnou dovolenou. 

Apartmány jsou zařízené nábytkem. Ke každému apartmánu náleží balkón, komora a parkovací místo v podzemní garáži. Můžete si vybrat mezi studii a apartmány s jednou až dvěma ložnicemi.

Rezidence je svým majitelům i hostům k dispozici po celý rok.

Saalbach je situován v Salzbursku, které sousedí s Tyrolskem a nachází se nedaleko státní hranice s Německem. V létě je toto středisko známé jako rodinné středisko, nebo jako středisko pro milovníky horské turistiky a cyklistiky. V zimě je Vám k dispozici mnoho lanovek a sjezdovek v rámci lyžařské oblasti Skicirkus, do které patří Saalbach, Hinterglemm, Fieberbrunn a Leogang.

Skicirkus je největší lyžařskou oblastí v Rakousku. Díky spojení Fieberbrunnu s částí Saalbach-Hinterglemm-Leogang se tato lyžařská oblast stala jednou z největších na světě. Nová kabinková lanovka tak nespojuje jen dvě lyžařské oblasti, ale i dvě spolkové země Rakouska – Salzbursko a Tyrolsko. Díky této nové kabinkové lanovce můžete využít o 20 % sjezdovek více než v minulosti – celkem 270 km. Čeká na Vás i mnoho snowparků, free ride lyžování, zimní turistické trasy, běžecké tratě, apres ski bary a mnoho dalšího.

V létě se můžete vydat na výlet na více než 400 km značených turistických tras, 720 km cyklostezek nebo navštívit jedno ze třech nedalekých golfových hřišť (v okruhu 30 km). Můžete si zahrát i minigolf, tenis nebo se projet na koni.

Apartmány jsou určené ke kombinaci vlastního užívání a dalšího komerčního pronájmu. O pronájem se postará profesionální agentura, takže vlastníkovi v této souvislosti nevznikají žádné další starosti. Naopak získává atraktivní příjem z pronájmu ve výši 4,5 – 5 %. Nájemní smlouva se uzavírá na 15 let.Vlastník nemovitosti má možnost využít i nabídku garantovaného příjmu z pronájmu ve výši 4% na dobu 5 let. Výše garantovaného příjmu z pronájmu se vypočítává z netto ceny apartmánu včetně parkovacího místa, standardního inventáře a vedlejších nákladů.

Apartmány budou dokončeny na zimní sezónu 2018.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.     

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: