Staňte se majitelem apartmánu či vily přímo na toskánské vinici!

Referenční číslo: MK19688
Země: Itálie
Region: Toskánsko
Město: Sassofortino
Typ nemovitosti: Rodinný dům/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 80.00 m2 - 250.00 m2
 
Cena:
Původní cena:
340.000 € - 1.200.000 €
390.000 € - 1.390.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Přímo na vinici! Kupující neplatí realitní provizi!

Přejete si vlastnit nemovitost přímo na toskánské vinici? Využijte této vzácné možnosti a rezervujte si svou novou nemovitost včas!

V jedinečné poloze na kopcích Maremma s nádherným výhledem na Středozemní moře a ostrovy Elba a Giglio vzniká rezidence apartmánů a vil. Vily budou dokončeny v prosinci 2017, apartmány potom v květnu 2019. Celá vinice se rozkládá na 100 ha. Jedná se o výjimečnou příležitost vlastnit nemovitost přímo na vinici v Toskánsku.

Jako majitel nemovitosti v tomto jedinečném projektu se nemusíte téměř o nic starat – vše je pro Vás zajištěno! Rezidence nabízí hotelový servis jako jsou služby recepce (domluvíte se zde italsky, anglicky, francouzsky, španělsky a německy), úklid, nákupy, taxi/transfery a stravovací služby. Pokud budete mít zájem svou nemovitost v době Vaší nepřítomnosti pronajmout, ani to není problém. Hotel se o pronájem postará. Vaše nemovitost tak bude zastřešena kompletním hotelovým servisem a Vy se můžete jezdit do svého apartmánu či vily pouze rekreovat a do sytosti ochutnávat výtečné místní víno a skvělou kuchyni.

V rezidenci můžete využít společný bazén zasazený do vinice. Můžete využít lehátek – je jen na Vás, zda na nich budete ležet přímo pod toskánským sluncem nebo raději ve stínu stromů.  Z bazénu si můžete opět vychutnat výhled na Středozemní moře a na ostrovy Elba a Giglio.

Rezidence je situována v pěší vzdálenosti od dvou typických toskánských vesnic, kde najdete obchody, bary, restaurace, banku, poštu, lékaře a lékárnu.  

Rezidence je vzdálena 20 minut jízdy od městečka Grosseto, 40 minut od Sieny a pláží a cca 2 hodiny jízdy od Říma, Pisy a Florencie. Ať už se vydáváte do Itálie za historickými a architektonickými památkami, krásnou přírodou nebo za mořem a plážemi, vždy budete spokojeni. Vše je v dojezdové vzdálenosti.

Jaké nemovitosti můžete vlastnit?

Vybrat si můžete mezi třemi typy apartmánů s rozlohami 52, 97 a 152 m2 a vilou o rozloze 160 m2.

Apartmán s jednou ložnicí má rozlohu 52 m2 a nachází se v prvním patře. K apartmánu patří zastřešená terasa o rozloze 29 m2 a klasická terasa o rozloze 27 m2. K dispozici jsou dva apartmány tohoto druhu.  Ke každému apartmánu patří jedno parkovací místo.

Apartmán se dvěma ložnicemi má rozlohu 97 m2 a je situován v přízemí. Patří k němu lodžie o rozloze 16 m2 a zahrada o rozloze 49 m2. K dispozici jsou dva apartmány tohoto druhu.  Ke každému apartmánu patří jedno parkovací místo.

Poslední typ apartmánu je apartmán se třemi ložnicemi. Má rozlohu 152 m2 a je mezonetový – rozkládá se na prvním a druhém poschodí. Patří k němu lodžie o rozloze 16 m2, zastřešená terasa 29 m2, klasická terasa 27 m2 a zahrada 49 m2. K apartmánu patří 2 parkovací místa.

Vily umístěné na vinici jsou vzdálené 5 minut chůze od restaurace, společného bazénu a 10 minut chůze od vesničky Sassofortino.  Vily jsou přístupné soukromou alejí cypřišů, kde je možné i zaparkovat. Vily se skládají ze 3 ložnic a mají rozlohu 160 m2. V ložnici v horním poschodí si můžete užít dostatku romantiky – je zde instalován krb. Ze všech třech ložnic je umožněn vstup na soukromé terasy s výhledem na vinici a na Středozemní moře. Součástí vil je plně vybavená kuchyň z masivního dřeva s moderními spotřebiči Miele. V hale je instalován krb. V přízemí se francouzskými okny dostanete na zahradu se zasázenou levandulí a oblíbenými toskánskými bylinkami. Meze se nekladou grilování, odpočinku, to vše v kulise nádherných výhledů. 

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Itálii. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.     

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: