V létě sen, v zimě pohádka – to je nový projekt v nejslunnějším místě Rakouska!

Referenční číslo: MS19764
Země: Rakousko
Region: Jiné oblasti
Město: Mariapfarr/Lungau
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 25.37 m2 - 114.15 m2
 
Cena:
132.500 € - 493.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi!

Apartmánový resort vzniká v salcburské oblasti Lungau, konkrétně v obci Mariapfarr v nadmořské výšce 1 119 m na pomezí 3 spolkových zemí – Salzburska, Štýrska a Korutan. Obec je již desetiletí známá jako nejslunnější místo v Rakousku. Okolí v zimě nabízí 300 km sjezdovek, v létě zase využijete křišťálově čistá horská jezera nebo síť turistických tras, cyklotras a jezdeckých stezek.

Resort se rozkládá na jižním svahu s nezastavitelným výhledem v bezprostřední blízkosti několika nejlepších lyžařských středisek Rakouska (Fanningberg, Großeck-Speiereck, Katschberg-Ainek, Obertauern, Kreischberg) a v blízkosti 18ti jamkového golfového hřiště. Představuje prázdninové bydlení se zajímavým ročním výnosem z pronájmu, o který se postará profesionální společnost. Je to bezpečná investice uprostřed rakouských Alp s potenciálem zhodnocení.

Resort na první pohled zaujme kombinací tradice a modernosti, která dokonale zapadá do okolního prostředí.

Resort se skládá z 41 exkluzivních bytových jednotek. Již ve fázi plánování se počítalo s velkorysými, útulnými a prosvětlenými prostory s vysoce kvalitními materiály. V rámci přestavby bude vybudována podzemní garáž a venkovní parkoviště. Resort se pyšní bezbariérovým přístupem k wellness centru se saunami, vířivkami, koupalištěm, masážemi, lékařem a restaurací. Sauny se rozkládají na dvou podlažích a nabízejí senzační výhled na okolní horskou krajinu. Najdete zde moderní wellness, bistro s terasou, dva venkovní bazény, lékaře a odborníky na masáž a kosmetiku. Tady si můžete dopřát dokonalé zakončení náročného dne, stráveného na lyžích nebo na túře.

I gastronomická nabídka je velmi široká. V resortu si můžete vychutnat místní speciality v příjemné atmosféře. Resort slibuje jedinečný kulinářský zážitek, ať už při snídani na terase s výhledem, nebo večer u sklenky vína. Kromě toho si jídlo můžete nechat donést přímo do apartmánu nebo místní produkty ochutnat v lahůdkářství či v historickém vinném sklepě z 15. století.

V resortu se podařilo dosáhnout harmonického přechodu od obytných prostor přes gastronomii po wellness centrum. Při výběru dodavatelů a výrobků byl kladen velký důraz na kvalitu a design. Použity byly například produkty značek Grohe, Villeroy & Boch, EWE nebo Siemens.

K prodeji nabízíme 41 vybavených apartmánů o velikosti 35 až 90 m2 se zahradou/terasou nebo balkónem. K dispozici je zde podzemní garáž a venkovní parkoviště, sklepní kóje, prádelna, lyžárna nebo kolárna. Majitelé apartmánů mohou využívat veškerou infrastrukturu resortu, která zahrnuje pokojovou službu, restauraci, konferenční prostory, lahůdkářství, vinný sklep, konferenční prostory a wellness centrum. Vyberte si z apartmánů s možností vlastního užívání až 8 týdnů v roce. Nabízíme vám příležitost vlastnit apartmán, využívat výhod profesionálně vedeného hotelu a těšit se z výnosu z pronájmu až cca 6 %.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.  

 

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: